Organizatorzy

Projekt "Reksio i jego Pan - z suwalskiego podwórka do krainy bajek" realizowany jest przez Stowarzyszenie Pastwisko.org w Suwałkach.

Koordynator projektu: Piotr Kuczek, kontakt: pkuczek(małpa)pastwisko.org

Fundatorzy i partnerzy edycji 2008

Miasto Suwałki wsparło nas dotacją, za którą zorganizowaliśmy konkurs plastyczny, przeprowadziliśmy pierwsze poszukiwania w archiwach oraz stworzyliśmy niniejszą stronę.

Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach ugościło nas w swoich progach, umożliwiając ekspozycję prac konkursowych oraz przegląd filmów animowanych dla dzieci "W krainie animacji". Od początku na swych łamach chętnie pisał o nas Tygodnik Suwalski.

Fantastyczny Reksio z pluszu trafi w ręce (i na plecy!) dziesiątek małych Suwalszczan dzięki firmie Axiom. Reksio uczy też w edukacyjnych grach komputerowych, którymi obdarowała zwycięzców firma Aidem Media. Polskie Wydawnictwo Audiowizualne ufundowało nagrody w postaci "Antologii polskiej animacji dla dzieci" na płytach DVD. A do pierwszych prób w animacji komputerowej zachęca na ofiarowanych materiałach dydaktycznych AnimaArt - Policealne Studium Plastyczne z Krakowa. Wszystkim serdecznie dziękujemy!